Uroczyste podsumowanie Powiatowego Współzawodnictwa Sportowego Szkół za rok szkolny 2014/2015

Na zdjęciu dyplom dla Zespołu Szkół Nr 1 za zajęcie III miejsca w klasyfikacji generalnej

20 października w ZS Nr 2 w Kraśniku odbyło się uroczyste podsumowanie Powiatowego Współzawodnictwa Sportowego Szkół za rok szkolny 2014/15. Podczas uroczystości zostały wręczone puchary i dyplomy dla najlepszych szkół Powiatu Kraśnickiego w rywalizacji sportowej.

Nasza szkoła w klasyfikacji generalnej zajęła 3 miejsce wśród wszystkich szkół ponadgimnazjalnych powiatu. To bardzo duży sukces naszych uczniów – sportowców reprezentujących naszą szkołę na zawodach międzyszkolnych.

Gratulacje i podziękowania !!!

Opiekunami zawodników byli nauczyciele WF naszej szkoły:

p. Robert Bańka i p. Mateusz Fic.

Tekst i zdjęcia: Robert Bańka

Opublikowano: 18 grudnia 2015 14:52