23.10.2015 Stypendia Starosty Kraśnickiego za wybitne osiągnięcia w nauce za rok szkolny 2014/2015.

Na zdjęciu od lewej Marlena Warsińska, Magdalena Majewska, Lucyna Widomska, Karolina Zielonka, Dariusz

"Wiedza jest drugim słońcem dla ludzi."  - Platon

W piątek  23 października 2015 r. o godzinie 17.00 w Zespole Szkół Nr 2 w Kraśniku  odbyła się X edycja wręczenia stypendiów Starosty Kraśnickiego za wybitne osiągnięcia w nauce uzyskane przez uczniów szkół prowadzonych przez Powiat Kraśnicki w roku szkolnym 2014/2015.

201 uczniów szkół średnich prowadzonych przez Powiat odebrało z rąk starosty - p. Andrzeja Maja,  wicestarosty - p. Mariusza Sochy oraz przewodniczącego Rady Powiatu - p. Zbigniewa Gawdzika  stypendia  Starosty Kraśnickiego oraz podziękowania za wybitne osiągnięcia w nauce. Listy gratulacyjne otrzymali także rodzice i opiekunowie uczniów. a podziękowania nauczyciele wychowawcy. W imieniu Lubelskiego Kuratora Oświaty głos zabrał p. Krzysztof Paluch. Imprezę uświetnił występ wokalny uczennicy Zespołu Szkół  Nr 2 w Kraśniku.

Lista Stypendystów Zespołu Szkół Nr 1 w Zakrzówku:

1.     Stypendium za spełnienie 4 kryteriów regulaminu:

• Agata Sagan          – klasa IV TGB,
  • Marlena Warsińska   - klasa II TGB,

2.    Stypendium za spełnienie 3 kryteriów regulaminu

• Dariusz Breś              – klasa IIIa LO,
  • Justyna Grzywa        - klasa III a LO,
  • Lucyna Widomska      - klasa IIa LO,
  • Karolina Zielonka        - klasa II a LO,
  • Katarzyna Flis            - klasa Ia LO,
  • Magdalena Majewska - klasa Ia LO,
  • Klaudia Bieniek           - klasa IV TGB,
  • Anna Szmit               - klasa IV TGB,
  • Julia Wójcik               - klasa IV TGB,
  • Adrianna Cyran          - klasa III TGB,
  • Katarzyna Jarosz       - klasa III TGB,
  • Karolina Pruszkowska - klasa IIITG.

Nagrodzonym gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów w nauce.

Tekst: Wiesława Widomska

Opublikowano: 14 lutego 2016 19:32

23.10.2015 r. - Stypendia Starosty Kraśnickiego za wybitne osiągnięcia w nauce za rok szkolny 2014/2015