18.12.2015 - I Charytatywny Turniej Fifa 15

Na zdjęciu  pomysłodawca i główny organizator turnieju, uczeń klasy II technikum geodezyjnego Szymon

18 grudnia w Zespole Szkół Nr 1 w Zakrzówku odbył się Charytatywny Turniej FIFA 15. Pomysł wyłonił się na zebraniu Samorządu Uczniowskiego i jak widać został z powodzeniem zrealizowany. Organizatorzy i uczestnicy stworzyli świetną atmosferę i emocje które towarzyszyły nam do samego końca. Relację z turnieju i podziękowania przygotował pomysłodawca, główny koordynator oraz prowadzący całą imprezę – Szymon Szostak – uczeń klasy II technikum geodezyjnego w Zakrzówku.

„ Zebraliśmy 660 zł, które przekażemy w najbliższym czasie na pomoc potrzebującej rodzinie. Wyłoniliśmy najlepszych w FIFE, jednak każdy, kto pomógł w jakikolwiek sposób jest zwycięzcą. Udział wzięło 52 graczy podzielonych na 13 grup, a faza pucharowa wyłoniła najlepszych:

1 miejsce Dominik Ściborek
2 miejsce Kacper Kołtun
3 miejsce Kacper Nieściór
4 miejsce Krystian Janczarek

Serdecznie gratulujemy.

Składamy podziękowania do następujących osób przyczyniły się do tego, aby turniej mógł się odbyć:  Pani dyrektor Mieczysławie Taczalskej oraz opiekunom Pani Beacie Łukasik i Pani Monice Pawłasek. Dziękujemy za opiekę i zaufanie.

Za pomoc w organizacji podziękowania dla: Krystian Janczarek, Dawid Gnat, Patryk Sulowski, Dawid Cichoń, Patryk Pelak, Marcin Gajewski, Piotr Kawęcki oraz dla rodzinyBartników. Za muzykę i nagłośnienie podziękowania dla Kamila Matysiaka i Kamila Olecha.

Składamy również  serdeczne podziękowania dla sponsorów: Siłowni Zakrzówek Power Club za karnety o wartości powyżej 100 zł oraz Bankowi Spółdzielczemu Oddział w Zakrzówkuza gadżety.

A przede wszystkim dziękujemy wszystkim osobom biorącym udział w turnieju oraz tym, którzy przyczynili się w jakikolwiek sposób a którzy nie zostali wymienieni. Bez Was nic by się nie odbyło. Gratulujemy wszystkim i DZIĘKUJEMY za wspaniałą imprezę!!”

Tekst i zdjęcia: Szymon Szostak, kl. II TGB

Opublikowano: 14 lutego 2016 23:11