11 luty 2016 r. - awans klas mundurowych w Zespole Szkół Nr 1

Zasłużyć na awans nie jest łatwo, jednak wielu uczniom udaje się to. Potwierdzeniem owej reguły jest liczna grupa uczniów klas mundurowych: policyjnej i wojskowej, którzy w dniu 11.02.2016 r. wzięli udział w uroczystym nadaniu kolejnego stopnia awansu. Akty mianowania dla uczniów oraz listy gratulacyjne dla rodziców wręczyli: Dyrektor Szkoły – Mieczysława Taczalska oraz przedstawiciele służb mundurowych: Policji i Wojska Polskiego. Wśród zaproszonych gości na uroczystości obecny był Pan Zbigniew Leziak – kierownik Wydziału Edukacji i Sportu, przedstawiciel Starostwa Powiatowego w Kraśniku.

I grupa mianowana:

1. Młodszy kadet Alicja Knieja
  2. Młodszy kadet Piotr Brodowski
  3. Młodszy kadet Grzegorz Sokół

II grupa mianowana:

1. Starszy Kadet  Paulina Drumlak
  2. Starszy Kadet  Krystian Janczarek
  3. Starszy Kadet  Mateusz Jaśkiewicz
  4. Starszy Kadet  Aleksandra Lipiec
  5. Starszy Kadet  Andżelika Machul
  6. Starszy Kadet  Kamil Matysiak
  7. Starszy Kadet  Aneta Stręciwilk
  8. Starszy Kadet  Diana Szymańska
  9. Starszy Kadet  Agata Mróz
  10. Starszy Kadet  Magdalena Wereska
  11. Starszy Kadet  Radosław Zarzeczny wystąp

Po części oficjalnej przygotowanej pod kierunkiem p. Moniki Pawłasek swoje talenty zaprezentowali uczniowie liceum i technikum w części artystycznej, którą przygotowała p. Beata Łukasik. Publiczność zachwycona była zarówno grą aktorską jak i występami wokalnymi swoich koleżanek i kolegów.

Tekst i zdjęcia:

Monika Pawłasek